Эксперт назвал четыре правила, как уберечься от кражи данных со смартфона
Фото: Pixabay

Цифрова гігієна важлива не менше, ніж захист власної квартири. Тим більше, що убезпечити дані в смартфоні так само просто, як замкнути двері на замок.

Необхідно віддавати собі звіт в тому, за якими посиланнями переходите і куди. Найменша підозра, що посилання може призвести на фейковий або шахрайський ресурс, має зупинити перехід. Це ж стосується і скачування підозрілих файлів.

Про це йдеться в матеріалі порталу InternetUA.

Не можна давати дозволи підозрілим додаткам від невідомих розробників. Тому що невідомо, які там можуть бути вбудовані віруси або заради яких цілей ці продукти поширюються.

Не слід використовувати безкоштовні проксі-сервери та VPN. В іншому випадку немає ніякої гарантії збереження конфіденційної інформації, тим більше такої, як дані банківських карт, логіни і паролі, листування.

Важливою умовою цифрової безпеки також є використання двоетапної аутентифікації.

Крім того, рекомендується використовувати двоетапну автентифікацію для своїх облікових записів в Інтернеті. Більшість банків і великих соціальних мереж надають таку можливість. Як випливає з назви, двоетапна автентифікація вимагає двох кроків: введення пароля та введення номера, доступного лише вам.

Раніше ми писали про те, що ресурс акумуляторних блоків, що встановлюються в сучасні смартфони, становить 4-5 років. Як показує практика, велика частина власників смартфонів експлуатують їх до тих пір, поки ресурс АКБ не вичерпається повністю. В результаті їм доводиться стикатися з масою незручностей.

Як повідомляв Курсор, багато власників смартфонів звикли заряджати гаджети до 100-відсоткового рівня і залишати їх на зарядці на всю ніч, не замислюючись, чи шкідливо це для пристрою.

Сучасні телефони зазвичай заряджаються до максимуму за пару годин, так що тримати їх на зарядці довго немає ніякої необхідності.

Також Курсор писав про те, як перемогти залежність від смартфона.

Залишити відповідь